Alojamiento Rural La Floresta
Hotellet Alojamiento Rural La Floresta Dosquebradas ligger inom 4 km från Lucy Tejada kulturcentrum och ungefär 10 minuter med bil från Cesar Gaviria Trujillo-viadukten.
Dosquebradass centrum kan nås på 15 minuters promenad. Olaya Herrera-parken ligger också inom 4,1 km från detta hotell. Gästerna kan besöka Catedral de Nuestra Señora de la Pobreza, som ligger cirka 15 minuters bilresa från hotellet. Busstationen Intercambiador Dosquebradas är belägen invid boendet.
Gästerna som bor i ett av de 12 rummen på Alojamiento Rural La Floresta, har tillgång till matplats. Du hittar kylskåp och köksredskap i rummen. I badrummen finns en separat toalett och en dusch. Det finns också badlakan och handdukar.
- Flygplatser
- Pereira Flygplats11 km
Bekvämligheter på boendet
Mat och drycker
- Köksgeråd
På rummet
- Matbord
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- 🌇
Hur långt är centrum från hotellet Alojamiento Rural La Floresta?
Det tar 15 minuter till fots att komma från hotellet Alojamiento Rural La Floresta till centrum. - 💵
Vad är priset för ett rum på hotellet Alojamiento Rural La Floresta?
Det genomsnittliga rumspriset på hotellet Alojamiento Rural La Floresta är 51$. För mer information, kontakta hotellpersonalen. - 🚪
Vilka rumstyper finns tillgängliga på hotellet Alojamiento Rural La Floresta?
På hotellet Alojamiento Rural La Floresta kan gästerna välja mellan Familjerum och Dubbelrum.